Новини дошкільного закладу

 

 

Свято Пурим в дитячому садку пройшло весело та цікаво. Веселий клоун завітав на свято та весело розважав малюків.

З приходом весни відзначаємо міжнародний жіночий день. Теплі пісні та щирі побажання в цей день лунали від дітей матусям та бабусям.

10 лютого свято Ту би Шват! В дошкільному навчальному закладі провели святкові заходи, тематичні заняття та виготовили з дітьми всіх вікових груп творчі поробки.

Конкурс серед груп дитячого садка на кращий куточок народознавства 

Свято Хануки в молодшій групі

В дошкільному навчальному закладі готуються до свята Ханука.           
Ханука - іудейське свято світла та духовної перемоги. В 2019 році воно розпочнеться у неділю 22 грудня, з заходом сонця і триватиме до 30 грудня. 


"Подорож в країну книг" - екскурсія до шкільної бібліотеки. Діти старшої групи дошкільного навчального закладу продовжують знайомство зі школою. 

Дошкільнята старшої групи побували на екскурсії в школі, познайомилися із шкільним життям, стали гостями у першому класі та переглянули виставку малюнків в атріумі школи.

Місячник безпеки життєдіяльності в дошкільному закладі закінчився виставкою дитячих малюнків "Небезпечні речі для малечі".

В рамках атестації педагогічних працівників закладу, Головко Наталія Олександрівна вихователь старшої групи дошкільного навчального закладу 28.11.2019 показала відкрите заняття з соціально-морального розвитку дошкільників "Країна ввічливості".

З 01.11.2019 р. по 30.11.2019 р. в дошкільному закладі проходить Місячник профілактичних заходів із безпеки життєдіяльності. В рамках місячника сплановано такі заходи: Тиждень безпеки дорожнього руху, Тиждень пожежної безпеки, Тиждень здоровя дитини, Тиждень один вдома. Безпека дітей в нашому закладі ствоїть на першому місці!

  

  

З 04.11.19 р. по 08.11.2019 р. проходив Тиждень психології в дошкільному навчальному закладі. Практичним психологом було проведено різноманітні формами роботи з дітьми та дорослими: психологічні ігри, психодіагностика та корекційні заняття з дітьми, консультації для батьків та педагогів, творчі студії для вихователів.

 

До свята Суккот "свято кущів" наші дошкільнята виготовляли творчі поробки. Для батьків в кожній групі створено виставки робіт "Талановиті пальчики", "Наші умілі рученята".

 

26 вересня 2019 року в дошкільному навчальному закладі пройшли святкові розваги з нагоди єврейського свята Рош-ха-Шана. З 29 вересня по 1 жовтня євреї всього світу будуть святкувати Рош-ха-Шана – Новий рік за юдейським календарем.

Рош-ха-Шана — єврейський Новий рік,
Радіє і святкує весь єврейський народ,
І в цю годину, загальних веселощів,
Прийміть з Новим роком привітання!

Нехай в Книгу життя вас запишуть,

Нехай віра у вас завжди живе,

Молитви ваші нехай почують,

І вічно хай душа співає.

Сьогодні 05.06.2019 р. в НВК випускники дитячого садка всі гарні та веселі зібралися на бал! Вітаєм дошкільнят, що йдуть у перший клас! Бажаємо успіхів на шляху до нових знань та велеких перемог! Наші любі малята не забувайте своїх перших вихователів що вчили вас жити, дружити, віддавали вам свою любов!

В Україні святкують День матері у другу неділю травня. 12 травня наші вихованці приготували листівки для своїх любих матусь.                            

 

 12 квітня Всесвітній день авіації і космонавтики! Цікавий день був у малечі, мультфільми космічні дивилися, малювали, вирізали, колаж про космос майстрували.

Дошкільний навчальний заклад в березні 2019 року прийняв участь у Всеукраїнському занятті доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин та отримали сертифікат учасника.

21 березня єврейський народ святкує свято Пурим! І в нашому дошкільному навчальному закладі теж пройшло веселе свято!

Ми сміємось балагур

Ми відмічаєм свято Пурим!

Сьогодні потрібно всім посміхатись

Ходити на вухах і голосно сміятись!

 
Свято весни ми радісно зустрічаємо і любих матусь з 8 березня вітаємо! 

Вітаємо вихованку групи №4 Васильєву Орину з перемогою в шкільному етапі міського природоохоронного конкурсу "Збережемо птаха - збережемо дерево - збережемо Землю". Бажаємо нових творчих досягнень! 

Ми прагнемо до гармонійного розвитку нашої малечі, виховуємо дружбу між народами та вивчаємо єврейські традиції. В старшій групі поповнився куточок народознавства ляльками в єврейских та українських національних костюмах. Величезна подяка батьківському комітету, за допомогу та підтримку наших творчих задумів. 

 

Ту-Бішват (новий рік дерев)

21.01.2019 року в дошкільному навчальному закладі пройшли розваги для дітей з нагоди свята Ту-Бішват. Ту-Бішват — новий рік дерев у єврейському народному календарі, єврейське свято. Існував звичай саджати дерева на честь кожного немовляти. На честь дочки саджали кипарис, а на честь сина — кедр. Росла людина і разом з нею росло дерево. Місяць шват приходиться на середину зими, коли вся земля скована морозом і вкрита снігом. Але в Ізраїлі в цей час тепло. І люди мають можливість посадити дерева.

Вітаємо переможців конкурсу витинанок "Зимове мереживо" 

        

            

                  

            

Згідно річного плану навчально-виховної роботи ДНЗ на 2018-2019 навчальний рік, серед дітей усіх вікових груп дошкільного закладу провели конкурс витинанок "Зимове мережево". Найкращі роботи дітей будуть відзначені похвальними грамотами.

  

 

Єдину виховну годину з питань безпеки життєдіяльності в дошкільному навчальному закладі провели вихователі в кожній віковій групі 20.12.2018 р. 

 

Для дітей дошкільного навчального закладу придбали нові спортивні іграшки!    Дякуємо Реглігійній Організації Іудейській Релігійній Громаді "Хабад Любавич" за фінансову підтримку та розуміння потреб дошкільного закладу.

11.12.2018 р.

 

 

 

Для групи № 1, яка відкрилася у вересні 2018 року, придбали нові інформаційні стенди та стенд для дитячих творчих робіт за рахунок Релігійнгої Організації Іудейської Релігійної Громади "Хабад Любавич". Дякуємо за фінансову підтримку та небайдуже ставлення до потреб дошкільного закладу! 

03.12.2018 р.