Наші традиції 2015-2016

 

ВИПУСКНИЙ ДНЗ

    25.05.2016р. у дитячому садку проходила стилізована музична вечоринка в стилі «Стиляги». Костюми всіх учасники були під стать зіркам 50-х років. Пісні, танці в стилі джаз, рок-н-ролл, буги-вуги звучали у виконанні випускників дитячого садку дуже професіонально і  зворушливо як і годиться на святі прощання з дитячим садком. А танок батьків разом зі своїми дітьми нікого не залишив байдужим. Звичайно ж на святі були і нагородження, і подарунки, і сюрпризи. Маленьким випускникам дуже сподобався традиційний момент прощання з дитячим садом, коли в небо вони запускали красиві повітряні кулі, а всі бажали їм успіхів у подальшому вже шкільному житті.

     


ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

1 червня в День захисту дітей в нашому дитячому садку було цікаво та  весело. Зранку дітлахи почали вивчати свої права. Казкові герой їм в цьому допомагали. Потім всі потрапили на чудове свято. Спортивні змагання, конкурс на кращу панаму, малювання квітів на «лісовій галявині» та запальний танок-все це свято «Літо-чудова пора».  Вихованці середньої та старшої груп виготовили красиве панно з зображенням літературних героїв творів в яких відображені  права дітей.

     

 


У СВІТІ ДЕРЕВ ТА КВІТІВ

    У квітні місяці почалася робота над Iетапом освітнього міні-проекту «У світі дерев та квітів». Мета якого: формування первісної системи духовно-моральних ціннісних орієнтацій у дошкільників; дієвого відношення до оточуючого світу шляхом формування основ екологічної культури та екологічної свідомості; залучення до співпраці родин вихованців. Діти з задоволенням висаджували овочеві культури, які пророщували протягом  місяця у городі на підвіконні. Протягом дії проекту (04.2016-05.2017р.) дітей чекає захоплююча подорож у світ дерев та квітів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


СВЯТО ПУРИМ

      24.03.2016р. вихованці дитячого садочку зустричали свято Пуриму. Пурим-це  карнавальне свято. Особливий жанр цього свята –театралізоване дійство. Спробувати себе як починаючі актори вирішили і вихованці дошкільної групи 03. Вони приймали участь  в зйомках театралізованої вистави  за сюжетом історії свята Пурим. Пурим - це веселе свято, тому  в цей день в гости до  дітей   прийшли  персонажі популярних  дитячих  мультфільмів,  щоб разом веселитися. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


СВЯТКОВІ РАНКИ 8 БЕРЕЗНЯ

    2.03.- 03.03.2016р. в ДНЗ прошли святкові ранки до дня 8 Березня. Дітлахи підготували для своїх улюблених мам і бабусь  пісні, вірші та танці. Особливо  приємно получати подарунок зроблений дитиною власноруч. Красиві та зворушливі листівки для матусь підготували всі вихованці садочку. А найменші (вихованці групи 01), робили їх не тільки руками, а і своїми ніжками: вони виготували квітку з відбутку своїх ручок і ніжок. В фойє дитячого садку кожну маму чекало незвичайне поздоровлення: фотографія її дитини у квітці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


СВЯТО ХАНУКИ

     В дитячому садку з 7 по 11 грудня проходила тематичний тиждень «Святкуємо Хануку!» В кожній віковій групи відбулося свято, на якому діти показували свої таланти: як справжні артисти вони співали, танцювали, розповідали вірші. В святкуванні приймали участь й батьки: матусі вихованців Ліфшиць З.О., Пришляк Л.П. були казковими персонажами на святкових ранках; разом з дітьми батьки вихованців всіх груп виготовляли поробки, малювали для участі у спільному проекті "Свято Хануки". Всі роботи зайняли гідні місця на виставці. Протягом тематичного тижня з вихованцями проводились бесіди о правилах святкування Хануки; вихованці дізналися про що «говорять свічі» вечорами;  навчилися складати оповідання про ханукальні страви за допомогою піктограми та грали в гру «Веселий севівон».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ

     1 грудня в групі «Знайки» проходило  відкрите заняття з художньо-мовленнєвого розвитку «Подорож в країну казок».  Захоплююча подорож почалася з екскурсу по знайомим казкам за допомогою візуальних загадок. Також діти ознайомились з казкою  «Лисичка-сестричка та сірий вовк»; міркували щоб було якщо звірі могли б розмовляти; розглядали ілюстрації до казки шукаючи «овощні» та «металеві» кольори; за допомогою методики мнемотехніки запам’ятовували  зміст казки.  На занятті діти мали можливість намалювати емоції головних героїв казки.

 


ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ

     З 09  по 13 листопада у дитячому садочку  проходив Тиждень соціально-психологічної служби «Стежинка до твого Я». Протягом Тижня діти брали участь у різних психологічних заходах. За допомогою  казкотерапії «Як Котенятко мамі радість подарувало» діти намагалися зрозуміти, що людина може усміхатися , радіти і тоді, коли сама зробить для когось щось хороше. У психологічній грі «Розсміши принцесу Несміяну» діти вигадували смішні історії, щоб викликати усмішку у царівни Несміяни.  Гра «Я-Всізнайка» - привід показати свою ерудицію і увагу до навколишнього. Найзворушливішою біла акція «Подаруй свою посмішку»: самім маленьким вихованцям дитячого садочку дуже сподобались подарунки, які для них приготували вихованці старшої групи.

    Не залишились без подарунків і мами. Своє вміння робити компліменти, у якому діти змагалися на конкурсі «Комплімент для мами», вони розкриють вечором вдома.

 

 

 


СВЯТО ОСЕНІ

   15.10.2015 вихованці груп "Знайки" і "Почемучки" дитячого садочку мали можливість розкрити свої таланти на музичній роваги "Казка осені". Пісні, вірші, розумні і цікаві відповіді у пізнавальної вікторини діти подарували на честь золотій Осені. 

    Перед початком свята розпочала свою роботу спільна виставка дитячих робіт учнів першого класу і вихованців групи "Знайки"