Наші традиції 2016-2017

ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ "ЧАРІВНА ВОДА"
 

30.05.17р. у дитячий садок на відкрите заняття «Чарівниця - вода» завітали батьки вихованців дошкільної групи 02. Вихователі Башук Л.Д., Євчук В.О. розповіли дітям про воду багато цікавого. Дошкільники мандрували по берегам річок Кривого Рогу, вивчали властивості води за допомогою дослідів, вчилися берегти воду, грали в ігри, брали участь у повчальної вікторині, розповідали вірші, дивилися мультфільм про користь води.

     


СВЯТО ВИПУСКНИКІВ ДИТЯЧОГО САДКУ
 

22.05.17р. в ДНЗ відбулося справне свято випускників дитячого садку. Вони, як і годиться випускникам, в цей день були дуже гарними. Майбутні першокласники за допомогою своїх вихователів Головко Н.О., Малиш Ю.М., музичного курівника Бецун Ю.Ю., підготували  справжній  випускний  бал. Вони співали, танцювали як артисти.

     

     


ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОШКІЛЬНЯТ
 

19.05.17р. вихованці ДНЗ набувалися знань з цивільної оборони. Саме цій меті були присвячені навчання з евакуації у разі небезпеки, спеціальні тренувальні  ігри. Протягом травня, під час проведення Тижня безпеки життєдіяльності дитини, вихованці всіх дошкільних груп брали участь у сюжетно-рольових іграх, бесідах, модульованих ситуаціях, рухливих іграх з профілактики небезпечної поведінки під час надзвичайних ситуацій. Також діти вчилися правилам поводження на вулиці, у громадських місцях, наодинці вдома. З задоволенням діти брали участь у конкурсі малюнків з профілактичної тематики. Підвищувався  рівень знань і батьків вихованців за допомогою консультаційної роботи.

     


МАЦА-ПЕКАРНЯ
 

04.04.17р. вихованці старшої дошкільної групи 03 побували у справжній маца-пекарні. Діти з задоволенням виготовляли для себе справжню мацу. Вони виконали всі необхідні правила для того, щоб в них вийшла смачна маца. Цей захід був присвячений до свята Песах. Також діти відвідали виставку паперових виробів, які власноруч виготовили учні школи до свята.

     


ЮНІ ТАЛАНТИ
 

13 березня 2017р. в ДНЗ проходив концерт, присвячений до свята Пуриму.  Юні артисти-учні  начальних класів та вихованці старшої групи ДНЗ, дарували свій талант  юним  глядачам - вихованцям  всіх груп ДНЗ. Такий концерт проходить вже вдруге. Приємно, що росте різноманіття репертуару, професійна майстерність і кількість виступаючих артистів- вихованців дитячого садку.


СВЯТО ПУРИМ
 

9 та 10 березня  2017р. діти дитячого садку зустрічали свято Пуриму. Святкові ранки, художні виставки дитячих робіт і, звичайно, подарунки, - ось що таке справжнє свято!

     


ЮНІ ЕКОЛОГИ
 

В рамках роботи над екологічним міні - проектом «В світі дерев та квітів» у лютому місяці  вихованці середньої та старшої групи приймали участь у сюжетних  екологічних іграх. В середній групі проходила гра, яка була присвячена темі «Захисту планети Земля», а у вихованців старшої група була можливість уявити собі справжніми флористами. 

     

     


ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОБРОТИ
 

17 лютого  Всесвітній день спонтанного прояву доброти  ДНЗ відмітив відповідними акціями. В гості до дітлахів прийшли учні школи, які запропонували  разом  цікаво проявити свої творчі здібності. Не залишилися без турботи і наші менші брати – птахи, білки. Діти принесли їм з дому ласощі. 

     

     


ВОГНИКИ ХАНУКИ
 

19.12.2016р. та 26.12.2016р. традиційно в дитячому садку проходили ранки до свята Хануки. Діти співали, танцювали, брали участь у конкурсах. Персонажі святкових ранків Пончик та Севівон веселили дітей та їх батьків. Звичайно ж не обійшлося без подарунків.  А виставка дитячих робіт і виступ юних піаністів старшої групи нікого не залишили байдужими.

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ’Я
 

10.10.2016р. в ДНЗ  проходив  День психічного здоров’я. Вихованці мали змогу розвивати вміння розуміти та передавати свій емоційний стан, розвивати в собі уважність, доброзичливе ставлення одне до одного.  Метою тренінгових занять «Я та емоції», «Наші вчинки» було виховування оптимізму та доброзичливості, навчання  дітей розуміти власну поведінку та поведінку інших. 

     


ПОХІД  ДО ПАРКУ
 

11.10.2016р. в рамках роботи над освітнім проектом «В світі дерев та квітів» відбулася дуже цікава подія для вихованців дошкільної групи 03. Вони стали  учасниками Екологічної тропи «Осінь на доріжках парку». Діти спостерігали за змінами у стані дерев та квітів в осені, збирали плоди рослин для майбутніх поробок з природничого матеріалу, також збирали листя дерев для гербарію.

     


РОША-ШАНА
 

28.10.2016р.-29.10.16р. вихованці ДНЗ зустрічали свято Роша-Шана. Традиційно це було урочисто та весело. В вікових групах проходили святкові ранки. Музичний керівник Бецун Ю.Ю. разом з вихователями підготували цікаві та пізнавальні сюрпризи для дітей.А виставка поробок вихованців та їх батьків до свята Роша-Шана залишила у всіх незабутні враження.