Методична скринька 2016-2017

Підсумкова педагогічна рада

30.05.17р. в ДНЗ відбулася підсумкова педагогічна рада. В ході засідання було проаналізовано робота педагогічного колективу щодо виконання річного плану роботи закладу, роботи над ІІ етапом обласного науково-методичного проекту, пріоритетними напрямками роботи на 2016-2017 навчальний рік, роботи над освітнім екологічним проектом «В світі дерев та квітів». Також було сплановано роботу на оздоровчий період 2017 року  та презентовано план роботи дошкільного закладу на наступний 2017-2018 навчальний рік.


Педагогічна рада «Соціалізація дитини-перший крок до успіху»

22.03.17р. в ДНЗ проходила педагогічна рада «Соціалізація дитини-перший крок до успіху». На засіданні якої були розглянуті питання соціалізації дошкільників. Вихователь дошкільної групи 02 Башук Л.Д. провела майстер-клас «Формування у дошкільників гендерних прототипів під впливом дитячої літератури», під час якого поділилася власним досвідом роботи щодо гендерного виховання дошкільників, вихователь групи 03 Головко Н.О. повідомила про власний досвід  економічної соціалізації дошкільників за допомогою казки. 

     


«Тарасові шляхи»

27 лютого в дошкільному закладі відбулося відкрите заняття з вихованцями старшої дошкільної групи 03 «Тарасові шляхи». На заняття  були запрошені батьки. Діти відчули собі справжніми артистами. Вони співали пісні на слова  Т.Г. Шевченко «Тече вода з-під явора», «Колискова», читали вірші поета про природу України. Дітлахам дуже сподобався  мультфільм «Садок вишневий коло хати», який вони дивилися під час заняття. Не менше вражень справила  композиція на музику Л. Бетховена «Місячна  соната» та вірш «Зоре моя вечірня».

     

     


РАЙОННЕ МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МУЗИЧНИХ КЕРІВНИКІВ ДНЗ

13.01. 2017 року на базі «НВК «КСШ-ДНЗ» відбулася зустріч з  композитором Бондаренко Євгеном Васильовичем в рамках  засідання районного методичного об’єднання музичних керівників ДНЗ. Євген Васильович створює дитячі пісні, пісні  з патріотичної тематики, він  є членом журі багатьох всеукраїнських конкурсів. Євген Васильович  разом зі своєю колегою, керівником Арт-студії «Дитячий світ» (ПК «Саксагань») Журавель Наталією Вікторівною, створили для присутніх чарівну атмосферу музичного світу.

     

ПЕДАГОГІЧНА РАДА

23.11.2016р. в ДНЗ відбулося засідання педагогічної ради «К питанню щодо соціально-особистісного розвитку дошкільника». Мозговий штурм «Дитяча субкультура як засіб формування ціннісне-смислової сфери дошкільника» дав змогу педагогам ґрунтовно та детально підійти до обговорення цієї теми. Гра-тренінг «Використання ігрових технологій в соціально-особистісному розвитку дошкільника», яку провели молоді педагогі Євчук В.О. та Ворожко Ю.В. надала методичну допомогу вихователям з питання організації соціальних ігор.


ВІДКРИТИЙ ЗАХІД

17.11.2016р. в дошкільної групі 03 проходив відкритий виховний захід «Подорож до країни Флори». Діти з задоволенням відповідали на питання екологічної вікторині, розгадували  загадки, складали психологічну казку. А класична музика Петра Чайковського, Антоніо Вівальді допомогала занурюватися в чарівний світ природи. Не залишились без уваги і батьки. Вони разом з дітьми мали можливість висловити свою любов до природи малюючи листівку в техніці Петриківського розпису. 

      


ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

31.09.2016р. в закладі відбулася  педагогічна рада «Завдання навчально-виховної роботи на 2016-2017 навчальний рік». На засіданні якої колектив обговорював питання організації своєї роботи на рік згідно нормативних документів, річного плану роботи та спланував роботу  на виконання пріоритетних завдань закладу на 2016-2017навчальний рік, завдань обласного науково-методичного проекту, роботу над методичною проблемою закладу. З метою активізації професійних якостей педагогів на засідання педради було проведено психологічний практикум «Аспекти формування успішної особистості вихователя».